Pleatst in rufje werom

Rent ús lúkse auto's en coaches

Wy biede leuk auto's en coaches oan om jo ûnderfining te ferbetterjen en te meitsjen dat jo de bêste út jo occasionen krije kinne. Us topprioriteit is jo befrediging.
Nim de gelegenheid om guon fan 'e bylden fan Bhubaneswar en har omkriten te sjen, wylst jo Odisha besykje.

SL #

TYPE

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

EXTRA / HR

EXTRA / KM

1Dzire of Similar850150014014
2Scorpio of Similar1000180016016
3BRV of Similar1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Honda stêd1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 of BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

NOTES

  • Driverdei BATA: 200 foar Sl #1 nei 6, en 300 foar 7 nei 9
  • Nachtferliening (22: 00 nei 06: 00 Hrs): Rs. 200 foar Sl # 1 nei 6, en Rs. 300 foar 7 nei 9
  • Nigh Halt Outstation: Rs. 300 foar Sl # 1 nei 6 en Rs. 400 foar 7 nei 9
  • Kilometer en oeren sille begjinne en finish by ús ferbliuwplakken (Garage To Garage)
  • Nei 4 Hrs / 40 Kms slab, is in konsesje fan 30 minuten tastien. Foar elke útwreiding dan de saneamde slab, sil 8 Hrs / 80 Kms slab oanbrocht wurde. Oan it foltôgjen fan 8 Hrs / 80 Kms slab, ekstra KM / Hour wurdt ferplicht as per Transport Tariff.
  • Toll Tax, Interstate Tax & Parking wurdt ekstra as per aktueel + GST: 5% fergelike.
  • Foar útsteltsjinst sil de minimale ôfstân 250KMs per kalinderdata berekkene wurde of de eigentlike ôfstân, hokker heger is. Fergoedings moatte op per kilometer as per tarif wêze.
  • Stân A / C is betelberder op Pro-rata basis.
  • De boppesteande tarif is opnij besjoen as der grutte bedriging is yn 'e brânpriis en belestingstruktuer.

Luxe A / C Coaches

13-Seater

20-Seater, 27-Seater

41-Seater, 45-Seater

binne ek te krijen mei ús.

KONTAKT MEI ÚS OPNIMME

foar mear details en ynformaasje

VALUE ADDED SERVICES:

  • Automatisearre sms-alerts op befêstiging fan de brochje.
  • Automatisearre sms / e-mail alaarm op it fertsjinjen fan Vehicle & Chauffeur foar 02 oeren fan pick-up.
  • Daily News Paper, Mineral Water Fles, Umbrella, First Aid Kit, Ice Box en Dry Dry Tissue Paper yn alle auto 's oanfrege op grûn basis.
  • Alle auto's binne klimaat, net-raak, neat en skjin.
  • Foar ferfeeling, Snacks, Fruchten en sâlt wurde arranzjearre foar delegaasjes op oanfraach mei oanfoljende opdrachten.
  • Chauffeurs en / of Sand Pebble's Airport Reprodusint pleatste mei Welcome Placard by Airport / Railway Station om gasten te krijen en harren pick-up.
  • Sandpipelûzen soarge foar erfgoed chauffeur, submissive, profesjonele en bekend mei de wegen en yn bedriuwsuniform.
  • Effektive ko-ordinators binne detaillearre op it venue om de easken fan kliïnten oer eveneminten en konferinsjes te behanneljen.
  • Rûn de klok tak-tsjinstferliening is beskikber foar Corporate en Executive Travels, sightseeing reizen, guided tour en spesjale barrens.
  • Spesjaal húshâldingen binne foar Weddings beskikber.
  • Gastfoarriedings details wurde opslein yn Data-basis foar it jaan fan noch bettere tsjinsten op lettertypen.

ON-LINE RESERVATION:

  • Auto-boekingen moatte makke wurde foardat 24-oeren binne. Sels Sand Pebbles Operations Desk kin kontakt opnien wurde as it fytsjen yn 24 oeren nedich is.
  • By it meitsjen fan in online reservearje moatte alle ynformaasje yn 'e foarskreaune foarm ynmakke wurde.
  • Online-reservaasjes folgje opnij ynstantich betellings. Algemien Govt. Taksjes, fergoedingsfergoeding, parkeargebouwen en inter-steatfergunningsfergoedingen moatte troch de brûker betelle wurde yn 'e tiid fan stipe mei cab.
  • Alle reservaasjes en transaksjes dy't fia de webside fan Sand Pebbles makke binne ûnderwerp fan konfesjonearring troch Sand Pebbles. Sandstiennen hawwe de foaroardieling om in befêstige reservearje te reitsjen neffens needsaakens bûten syn behear.
  • Transaksjefase fan 15% fan 'e ferhege fakturearring wurdt berekkene as de ferfanging 06 oeren foarôfgeand is. Ienris is de cabine bûten Garage, it folsleine bedrach fan 'e skatting is betelle troch de gast.
  • Nei Online-Buching kinne jo jo status kontrolearje mei ús service facility fan 24Hrs.